Vrátenie a výmena tovaru

CHCEM TOVAR VRÁTIŤ V ZÁKONNEJ 14-DENNEJ LEHOTE

V prípade, že ste spotrebiteľ, máte podľa 1829 Občianskeho zákonníka (zákon č. 89/2012 Zb.) právo zakúpený tovar vrátiť bez udania dôvodu, a to do 14 kalendárnych dní od dátumu prevzatia tovaru. Toto platí aj na objednávky s osobným odberom. Svoje právo na vrátenie tovaru môžete uplatniť písomne, a to odstúpením od zmluvy a zaslaním tovaru na adresu alebo na našej predajni.

Vrátený tovar, prosím, dobre zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy. Napíšte čitateľne meno a číslo účtu.

Prosíme, uveďte tovar do pôvodného stavu (očistenie, skompletizovanie, správne zabalenie a pod.)

Peniaze za tovar Vám zašleme na Váš bankový účet čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy, nie však skôr, ako dôjde k doručeniu vráteného tovaru.

Náklady na vrátenie tovaru sú v tomto prípade na strane kupujúceho. Poštovné za zaslanie tovaru obchodníkovi pri odstúpení od zmluvy bez udania dôvodu hradíte Vy. V tomto prípade nevzniká právo na preplatenie nevyhnutných nákladov spojených s prepravou tovaru k predávajúcemu.

Najlacnejší variant prepravy: Zásielkovňa

CHCEM TOVAR VYMENIŤ

Ak Vám zakúpený tovar nevyhovuje a radi by ste ho vymenili za inú položku, je nutné nevyhovujúci tovar vrátiť viď. Chcem tovar vrátiť v zákonnej 14-dňovej lehote a vytvoriť novú objednávku na požadovaný tovar.

ADRESA NA VRÁTENIE TOVARU

Accessories s.r.o.
Dr. Martínka 1590/6
(Obchodní centrum ŠPALÍČEK, 2. patro, červená)
700 30 Ostrava - Hrabůvka, ČR

 

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

 Formulár pre uplatnenie reklamácie

 Formulár pre odstupenie od zmluvy

 Poučenie o práve na odstupenie od zmluvy