Dajte si pozor na tieto mýty o bižutérii

Dajte si pozor na tieto mýty o bižutérii 

Šperky môžu byť zhotovené z drahých kovov a drahokamov ale aj lacnejšieho materiálu s farebnými kamienkami. Rozdiel v nich zbadáte hlavne v cene. Keby sa vám dostali do rúk dva rovnaké šperky, jeden zo zlata a druhý pozlátený rozdiel by ste nezbadali. Keďže je ale bižutéria cenovo dostupnejšia teší sa na celom svete veľkej obľube. Môžete sa ale stretnúť aj s mýtami, ktoré sa o bižutérii šíria.

Bižutéria nie je dosť noblesná

Každý jeden šperk je elegantný a noblesný pokiaľ ho nosíte správne a viete ho vhodne skombinovať s oblečením. Medzi bižutériou nájdete nezvyčajné a aj výrazné kúsky, ktoré v šperkoch z drahých kovov nie sú. Ak chcete svoj životný štýl vyjadriť šperkom určite nájdete vhodné kúsky práve v bižutérii. Šperky v štýle etno, gothic alebo retro, nech už hľadáte akýkoľvek štýl nájdete ho v bižutérii.

 

bizuterie-nepravdy

 

Bižutéria je lacná

Áno, bižutéria je lacnejšia ale nie je lacná. Jeden náhrdelník s perlami vás môže stáť 15 ale aj 50 euro. Cena záleží od spracovania, dôrazu na detail a dôkladnosti spracovania. Stále ale ide o lacnejšie šperky. Z toho dôvodu si môžete dovoliť ku každému outfitu iný štýl náušníc, môžete kráčať s dobou a mať moderné šperky každú sezónu. 

Pri zlatých šperkoch sa vám toto nestane. Nekúpite si mohutný zlatý náramok len preto, lebo tento rok sú v móde a na budúci rok siahnete zas po inom. S bižutériou si toto môžete dovoliť. Medzi šperkmi z bižutérie nájdete aj šperky zo striebra, ktoré sa považuje za drahý kov. Zirkóny, perly či kryštály (aj farebné), ktoré sa v bižutérii používajú, sa radia medzi drahé kamene. Aj keď nejde o diamanty či rubíny ide o kamene, ktoré majú jedinečný lesk a iskru.

Bižutéria je pre deti

Nie, bižutéria nie je len pre deti. Dámy siahajú po elegantných sadách šperkov z bižutérie keď sa chystajú na plesy alebo slávnostné udalosti. Rôzne prívesky so zvieratkami, náramky s mušľami, ozdoby do vlasov s perlami či tematické a farebné brošne sú kúsky, ktoré ozvláštnia každý outfit. 

Ak hľadáte kreatívne, moderné a nápadné šperky v bižutérii si prídete na svoje. Vyjadrite svoju osobnosť, podčiarknite svoju individualitu a ukážte svetu svoj štýl. Podarí sa vám to práve s bižutériou.

 

Mohlo by se hodit:

 

Sledujte nás na Facebooku.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie