Šperky v lete

Leto je obdobie, ktoré vám dovolí použiť šperky, ktoré by ste si v inom období nedali. A ak aj dali, nik by ich nevidel, takže by sa ich použitie minulo účinkom a nik okrem vás by nevedel, že ich máte. Okrem toho môže byť ich nosenie pod oblečením nepríjemné a nepohodlné. Letné obdobie ale dovoľuje dať si šperky, ktoré medzi klasické šperky nepatria.

Ideálne šperky na leto

V lete nie sme tak naobliekaný ako v iných mesiacoch roka. Dáva nám to príležitosť nie len ukázať pekne opálenú pokožku ale aj možnosť dať si šperky, po ktorých by ste sa v zime ani neobzreli. Takže popustite uzdu svojej kreativity a ozdobte sa od hlavy po päty. 

Retiazky na nohu

Náramky sú ideálnym doplnkom každej ženy. Čo ale poviete na retiazku na nohu. Retiazka sa jemne obopína okolo vášho členka a rovnako dobre vyzerá či ste obutá v sandáloch alebo v lodičkách.

Luxusná retiazka na nohu s kryštálmi je neprehliadnuteľným šperkom aj na slávnostnejšie príležitosti. Ak hľadáte niečo na pláž, alebo bežné nosenie môžete skúste retiazku na nohu s kvetmi

Prsteň na nohu

Ak nosíte prstene isto ste už počuli aj o prsteňoch na nohu. Jednoducho ich prichytíte o prst na nohe a môžete smelo ísť kam chcete. V zime v hrubých ponožkách a topánkach by vás isto tlačili, ale v lete v sandáloch prsteň nebudete vôbec cítiť. Navyše, lesklé kamienky v prsteni určite upútajú pozornosť všetkých okoloidúcich.

Pri tomto tipe šperku ale nezabúdajte na poriadnu pedikúru. Hrubá koža na pätách alebo neupravené nechty určite nevyzerajú dobre. Ak si ale na pedikúru potrpíte môžete svoje nôžky ozvláštniť šperkmi určenými na nohu.

Šperky nie len na pláž

Ak sa chystáte na dovolenku k moru, alebo ju budete tráviť doma na kúpalisku šperky s tematikou mora budú určite „in“.  Retiazky na nohu s hviezdicami  sú ideálne na letné večery. Sada náramku a náhrdelníku s mušľami z vás zas urobí hviezdu každej letnej párty. Dobre urobíte ak siahnete aj po šperkoch s inými letnými motívmi, ako napríklad motýle, kvety, delfíny alebo hviezdice.

Na týchto stránkach čaká na vás veľký výber elegantných, luxusných, originálnych a aj nevšedných šperkov vhodných nie len na letné obdobie.