Šperky podľa horoskopu – RAK

Živlom ľudí v znamení Raka je voda. Vynikajú citlivosťou, empatiou  a intuíciou. Pre ženu v tomto znamení je starostlivosť o rodinu stredobodom jej sveta. Rodina je pre ňu všetkým a urobí všetko pre to aby bola jej domov oázou pokoja, harmónie a porozumenia. Rada a ochotne pomáha druhým nie však za cenu konfliktov. Osoby v znamení Raka sa vedia rýchlo prispôsobiť, sú starostliví, obetaví, verní a zodpovední.

Občas podliehajú pesimizmu a niekedy ich konanie môže ovplyvniť sebectvo. Pred problémami, ktorých riešenie sa im veľmi nepozdáva sa schovávajú a dúfajú, že sa nejako vyriešia samé. Ich citlivosť a vnímavosť ich môže doviesť k precitlivenosti a náladovosti. Navonok síce pôsobia pokojne, zdá sa, že ich nič nerozhádže, vo vnútri však trpia ak sú zranené ich city. Ľutujú samých seba a trpia ak zlyhajú.

Ich obľúbenou farbou je biela a ich kameňom je perla. Ak tieto prvky skombinujete so striebrom trafili ste sa presne do vkusu ženy v znamení Raka.

Hlavné drahokamy

Perla – perla má guľatý tvar, podobá sa Mesiacu a práve mesiac je planétou tohto znamenia. Rakom prináša pocit kľudu, pokoja a bezpečia. Pomôže mu zmieriť sa s vlastnými nedostatkami a zlyhaniami. Ženám v znamení Raka pomôže oslobodiť sa z citovej a emočnej závislosti a posilní jej kladné vlastnosti.

Smaragd – rodinne založenému Rakovi prináša lásku a šťastie. Zmierňuje náladovosť a dodáva životnú energiu. Rakovi, ktorý sa sklamal v láske dodá silu do ďalšieho vzťahu, prebudí v ňom nádej a naznačí smer, ktorým by sa mal vydať.

Ďalšie drahokamy

Opál – hra farieb v opáloch (opalizácia) pripomína Rakovi premenlivosť života. Zlepšuje sebakontrolu a potláča náladovosť, ktorou žena Rak občas trpí.

Mesačný kameň – zvyšuje empatiu a pomôže nájsť duševnú rovnováhu ak Rak trpí citovými problémami.

Korál – zvyšuje sebavedomie Raka a pomôže mu rýchlo sa prispôsobiť novým zmenám v živote.

Diamant posilní Rakovu odolnosť a zmierni jeho trápenie pri citových výkyvoch. S pesimizmom mu pomôže turmalín a ónyx zvýši jej sebadôveru. Prehĺbiť intuíciu a potlačiť ostych pomôže Rakom adulár.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie