Šperky podľa horoskopu – LEV

Znamenie Leva má v sebe živel – oheň. Tak ako toto zviera aj ľudia v tomto znamení sú silní, odvážni a statoční. Ženy v tomto znamení sú výnimočne krásne a temperamentné. Nikdy nedovolia aby si ich niekto podmanil. Sú hrdé, dôstojné, ...stvorené na vládnutie – majú prirodzenú autoritu, ktorou dokážu ovládnuť každého. Tieto ženy majú vynikajúci, aj keď trochu drahý vkus.  Nechýba im sebadôvera, charizma, pozitívne myslenie a sebaistota a preto sa neraz púšťajú aj do nezvládnuteľných úloh. Sú lojálne a veľkorysé.

Miestami pôsobí bezočivo a arogantne. Veľmi hrdé znamenie je posadnuté samé sebou a svojim egom, býva tvrdohlavý a jeho agresivita môže prerásť za únosnú mieru. Je majetnícky a až príliš náročný, ak ale miluje (žena aj muž) vie byť veľkorysý a cieľavedomý.

Zlatá farba je ich obľúbenou a preto dávajú prednosť zlatým šperkom. Z drahokamov je ich srdcu najbližší červený rubín.

Hlavné drahokamy

Rubín – ohnivočervený kameň vzbudzuje v ženách v znamení Leva vášeň a prehlbuje v nich schopnosť milovať. Zvyšuje u nich túžbu postarať sa o blízkych a dodáva im vitalitu a energiu. Zároveň v nich potláča tvrdohlavosť,  dominanciu a zmierňuje ich náladovosť.

Diamant – nezničiteľný drahokam vzbudzuje v Levoch túžbu rovnať sa mu. Zvyšuje ich vytrvalosť, cieľavedomosť a chráni ich pred ich vlastnou samoľúbosťou. Zmierňuje agresivitu a aroganciu.

Ďalšie drahokamy

Jantár - zaženie depresie, ktorými občas ženy v znamení Leva trpia. Dodá im vieru vo vlastné sily a posúva ich dopredu.

Citrín - zlepší pamäť, schopnosť sústrediť sa a zvýši Leviciam sebavedomie. Zmierni stres a zaženie obavy.

Slnečný kameň zvýši optimizmus, podporí pozitívne a kreatívne myslenia. Ukáže Levovi svetlé stránky života. Tigrie oko upozorní toto znamenie na vlastné chyby, podporí jeho tvorivé myslenie a pomôže mu otvoriť sa. Olivín zmierni tvrdohlavosť a lenivosť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie