Šperky podľa horoskopu – BARAN

Baran je ohnivé znamenie, ktorého živlom je oheň – a presne také sú aj tieto ženy. Plné energie, vitality a ambícií. Ide o nezávislé a úprimné osoby, ktoré sršia optimizmom, entuziazmom a bojovnosťou. Tento vodcovský typ ženy má rád svoju slobodu a získať si ju môže byť niekedy náročné.

Žena Baran vás môže prekvapiť svojou náladovosťou a aj prchkosťou. Do veľa vecí sa púšťa bezhlavo a netrpezlivo a občas prepadá sebectvu a egoizmu.

Jej obľúbenými farbami sú červená a biela a ak zvolíte šperky s týmito farbami rozhodne nešliapnete vedľa. Kameňom tohto znamenia je diamant a meď.

Drahokamy

Diamant – zameria energiu Barana správnym smerom. Posilní jej kladné vlastnosti a potlačí tie negatívne.  Pomôže zharmonizovať jej srdce, myseľ a vôľu a vnesie do jej života rovnováhu.

Rubín – drahokam s červenou farbou je presne to čo v žene Baran zapáli iskru. Posilní jej tvorivosť, potlačí sebectvo a prinesie jej úspech v živote.

Polodrahokamy

Karneol – kameň ktorý chráni pred urieknutím je vhodným polodrahokamom pre Barana. Existuje vo viacerých odtieňoch od žltej, cez oranžovú, červenú až po hnedú. Vyberte ten červený a uvidíte ako sa jej uponáhľaný život zmierni a harmonizuje. Potlačí jej hnev a povzbudí  chuť do života.

Opál – tento kameň priaznivo ovplyvní jej energiu. Hrá množstvom farieb (opalizuje) a práve to ho robí jedinečným. V Baranovi uvoľní napätie, posilní jej pozitívne vlastnosti a aj keď má odvahy na rozdávanie s týmto kameňom sa znásobí.

Granát – polodrahokam, ktorý dodáva Baranovi životnú energiu, zvyšuje jeho sebadôveru a posilňuje jeho vôľu. Prebúdza v ňom sexuálnu energiu, zvýši jej záujem o vás a podporuje pevné vzťahy.

Tiež sa môžete obzrieť po ruželíne, ktorý podporí flexibilitu, turmalín, ktorý ju naučí trpezlivosti a tolerancii, alebo korál, ktorý zmierni jej netrpezlivosť. Ametyst pomôže Baranovi nájsť vnútorný pokoj a citrín podporí jeho tvorivé a kreatívne zmýšľanie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie