Dajte ozdobám do vlasov na jar zelenú

Najkrajšie ročné obdobie roka je určite jar. Príroda sa prebúdza, stromy začínajú zelenieť a kvety pomaly, ale isto rozkvitajú. Ak rozmýšľate nad tým čo sa bude túto jar nosiť v tom vám neporadíme, môžeme vám ale poradiť čím rozhodne zaujmete.

Vlasy sú korunou krásy každej ženy. Ak k nim zvolíte správnu ozdobu môžu byť dôvodom, pre ktorý sa bude za vami každý otáčať. Či už siahnete po čelenke do vlasov, alebo si vyberiete ozdobnú gumičku váš účes bude rozhodne zaujímavejší.

Elegantné gumičky

Najjednoduchší a najrýchlejší účes, ktorý zvládnete aj doma je dať dlhšie vlasy pomocou gumičky do copu. Gumička ale nemusí byť obyčajná a fádna. Gumička do vlasov s kamienkami v tvare mašle vás navyše omladí. Môžete si vybrať z rôznych farieb tú ktorá sa vám najviac hodí. Ak  gumičky nie sú nič pre vás skúste si vlasy zopnúť sponou do vlasov. Siahnuť môžete aj po kvetinových sponách, ktoré sa najlepšie hodia k ľahkým letným šatám.

Vlásenky na každú príležitosť

Ak hľadáte jednoduchú a zároveň elegantnú ozdobu do vlasov môžete siahnuť aj po vlásenkách. Vlásenky s bielymi kvetmi a kamienkami sú vhodné skôr na slávnostnejšie udalosti, ale ak si vyberiete vlásenky s farebnými kvetmi, môžete svoj účes jemne zvýrazniť a ozdoby zladiť farebne s oblečením.

Čelenky – najlepšia ozdoba do vlasov

Čelenky sú ďalším spôsobom ako môžete svoj účes jednoducho a rýchlo zmeniť. Vďaka čelenke vám vlasy nepadajú do tváre a zároveň ich máte rozpustené a môžu sa tak zaskvieť v celej kráse.

Ozdobné hrebene či štipce nie sú len doménou neviest a svadobných účesov. V ponuke Top Bižutéria nájdete veľké množstvo aj týchto ozdôb. Vybrať si môžete z ozdôb vhodných na slávnostné príležitosti ale aj na bežné každodenné nosenie.