Aj v zime sú šperky neodmysliteľným doplnkom

ake-sperky-v-zime(1)

V chladnom počasí sa často stáva, že šperky odkladáme a prestávame ich nosiť. Pod hrubou vrstvou oblečenia ich aj tak nie je vidieť. Ak ale zvolíte vhodný šperk môžete si ho pokojne dať aj v zime na hrubý rolák alebo pod vlnené teplú čiapku.

 

Aké šperky nosiť v zime?

Jemné retiazky, tenšie prstene alebo decentné náramky pod hrubým svetrom zaniknú a nie je ich takmer vôbec vidieť. Vyhnúť sa tomuto problému môžete ak siahnete po masívnejších šperkoch. Neobávajte sa, nemusíte si hneď kupovať nové šperky a rozmýšľať ako ich skombinujete. Môžete si vybrať jednu zo súprav šperkov, čím získate set navzájom dokonale ladiacich klenotov. 

 

Prstene

Hrubšie strieborné prstene, alebo prstene s väčším kameňom bude vidieť aj spod kabátu s dlhým rukávom. Rovnaký efekt docielite aj keď budete mať viac menších prsteňov, nie je to ale praktické a radšej investujte do jedného – dvoch hrubších prsteňov.

 

Retiazky - náhrdelníky

Na hrubom svetri tenšia retiazka zanikne. Ak ale siahnete po dlhších retiazkach s hrubšími očkami urobíte určite dobre. Retiazka sa tak stane neprehliadnuteľným šperkom a upúta pozornosť. Doplniť ju môžete vhodným príveskom.

 

nahrdelniky-zima

 

Náramky

Presne to isté platí aj o náramkoch. Hrubšie a masívnejšie strieborné náramky zaujmú a nedajú sa prehliadnuť. Môžete ich použiť aj v prípade ak miesto výraznejšieho prsteňa máte len tenšie. 

 

Náušnice

Čiapka stiahnutá až na uši zakryje všetky malé náušnice. Preto sa v zime nebojte siahnuť po nápaditých náušniciach rôznych tvarov (visiace alebo kruhy). Pokojne môžu mať aj jasné a sýte farby, ktoré budú ladiť s vašim oblečením. 

 

Brošne

Brošne sú šperky, ktoré môžete nosiť nie len na blúzkach, sakách či šatkách ale aj na zimných kabátoch. Tento typ šperku perfektne vynikne na jednofarebnom kabáte a nedá sa len prehliadnuť. Nejde len o elegantný šperk ale aj o praktického pomocníka. S brošňou môžete pripevniť šatku, ktorá je súčasťou každého zimného oblečenia. 

 

naramky_zima

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie