Bižuterie, Strana 12
Radenie produktov
Výpis produktov
Štýlový pánsky kožený náramok so škorpiónom a zapínaním z pozlátenej nerezovej ocele.
Praktická sada 45 čiernych vláseniek s okrúhlym stredom a vlnitými okrajmi, vhodných na uchytenie lokien, drdolov a ďalších účesov.
Elegantné dlhé visiace náušnice v čiernom prevedení, zdobené tromi retiazkami zakončenými kvapkovitými kryštálmi.
Elegantný pánsky dvojradový náramok z prepletanej pravej kože doplnený o korálky z nerezovej ocele.
Luxusná brošňa v tvare škorpióna, pozlátená 14k zlatom a zdobená trblietavými zirkónmi pre elegantný a výrazný vzhľad.
Roztomilá pozlátená brošňa v tvare snehuliaka s bielym smaltom, čiapkou a paličkami, zdobená kryštálmi na rukaviciach a šály.
Elegantná pozlátená brošňa v tvare páva s veľkým zeleným kryštálom tvoriacim telo a drobnými kryštálmi zdobiacimi chvost.
Elegantná pozlátená brošňa v tvare gitary s ladne dierovaným vzorom a trblietavými kryštálmi na tele.
Luxusná pozlátená brošňa v tvare kvetu, zdobená kvapkovitými kryštálmi vo farbe šampanskej, perlami a zlatými lístkami na elegantne zakrútených vetvičkách.
Elegantná pozlátená brošňa v tvare hlavy tigra, kde jedna polovica je zdobená kryštálmi a oči tvoria žiarivé zelené kryštály.
Elegantná pozlátená brošňa v tvare glóbusu, kde modrá zemegule zdobia zlaté kontinentálne tvary a zvyšok brošne je tiež pozlátený.
Štýlová pozlátená brošňa v tvare gitary s čiernym smaltom po celom povrchu a zlatými strunami pre elegantný kontrast.
Roztomilá postriebrená brošňa v tvare mačky hrajúca sa s perlou, telo tvorí farebná perleťová mušľa a kryštálová mašľa dodáva šperku ligot.
Štýlová pozlátená brošňa v tvare venca, zdobená hnedými kryštálmi v tvare šišiek a tmavo zelenými okrúhlymi kryštálmi.
Elegantná pozlátená brošňa v tvare kvetu, ktorého lístky sú vyrobené z farebnej perleťovej mušle.
Štýlová pozlátená brošňa v tvare klávesov klavíra, na začiatku ktorých je elegantne vyobrazený husľový kľúč.
