Nastavenie
Roztomilá retiazka na mobilné puzdro zdobená ružovými a čírymi korálkami a veľkými príveskami v tvare mašle, kvetu, srdca a medvedíka.
Štýlová retiazka na mobilné puzdro zdobená fialovými korálkami, prírodnými kameňmi ametystu a bielymi perlami.
Roztomilá retiazka na mobilné puzdro zdobená priehľadnými fialovými korálkami a výraznou korálkou v tvare mašle.
Luxusná večerná kabelka v zlatej farbe bohato zdobená trblietavými kryštálmi, ktorá dodá outfitu eleganciu a oslnivý lesk.
Roztomilý prívesok na kľúče s farebnými akrylovými motýľmi a striebornou retiazkou dodá kľúčom alebo kabelke hravý vzhľad.
Štýlový prívesok na mobilné puzdro v tvare motýľa so zladenými korálkami - dostupný v troch farbách: modrá, biela a ružová.
Nežná šnúrka na mobilné puzdro z bielych a ružových korálikov, doplnená pôvabnými ružovými mašličkami – romantický detail pre váš telefón.
Dámsky módny klobúk - fascinátor zdobený pierkami a kvetmi, farba podľa variantu.
Nachádzate sa na strane 2 z 2.